نمایندگی توزیع ژامبون ساز خانگی پلین نمایندگی توزیع ژامبون ساز خانگی پلین مفتخر است تا دستگاه ساخت ژامبون پلین اصل دارای گارانتی معتبر شرکتی را به سراسر ایران ارسال و توزیع نماید tag:http://www.ham-maker.ir 2020-12-01T02:27:25+01:00 mihanblog.com ظرف غذا برقی چند منظوره دو لایه Double Layer Multipurpose Electric Lunch Box 2019-10-13T04:01:41+01:00 2019-10-13T04:01:41+01:00 tag:http://www.ham-maker.ir/post/2 ظرف غذا برقی چند منظوره دو لایه Double Layer Multipurpose Electric Lunch Box مشکی رنگ بسیار سبک و کم وزن را از ما بخواهید.در وقت صرفه جویی کنید و ناهاری سریع و آسان در محل کار و یا تحصیل خود صرف نماید این محصول دو لایه عرضه شده در فروشگاه ظرف غذای برقی معتبر ما میباشد صرف یک غذای خانگی بدون ضرر و کاملا دلچسب که بصورت یکسان و یکنواخت گرم شده است را تجربه کنید در وقت خود صرفه جویی کنید و با یک ناهار برقی چند لایه چند منظوره (1.2L) از منزل سالم بخورید و فقط کافی است آن را برای گرم کردن ناهار خود فروشگاه ظرف غذای برقی معتبر ما میباشد صرف یک غذای خانگی بدون ضرر و کاملا دلچسب که بصورت یکسان و یکنواخت گرم شده است را تجربه کنید

ظرف غذا برقی چند منظوره دو لایه


در وقت خود صرفه جویی کنید و با یک ناهار برقی چند لایه چند منظوره (1.2L) از منزل سالم بخورید و فقط کافی است آن را برای گرم کردن ناهار خود پاپ کنید! صرف ناهار سریع و آسان صورت می گیرد ، بدون این که دردسر صف کشیدن را برای سنین بالا داشته باشید فقط برای تهیه مقداری غذا در شکم خود.

ظرف غذای برقی استیل

     این قابلیت بیش از حد قادر به بخارپز کردن ، پختن و گرم نگه داشتن آن است و این محصول با نام ظرف غذا برقی استیل بنتو در بین مشتریان شناخته شده است
     تمام مواد داخلی از جنس استنلس استیل بوده و دارای گواهینامه و ایمنی برای استفاده می باشند.
     این محصول هنگامی که تمام آب جوشانده شد تا خشک شود تا از خود محافظت کند وعده ناهار را بخورد ، الکتریسیته را قطع می کند تا طول عمر آن طولانی تر شود.
     منبع تغذیه: 220 ولت.
     توان: 250w.
     ظرفیت: 1.2L.
     محصول اندازه: 15cm x 17cm.
     بسته بندی اندازه: 22.5cm x 19.5cm x 18cm.
     وزن واقعی: 1.2 کیلوگرم.
     مناسب برای: 1-2 نفر.
     رنگ: تصادفی.
     بسته بندی شامل: 1 جعبه ظرف غذابرقی چند لایه چند منظوره (1.2 لیتر) ، 1 سینی استیل ضد زنگ ، 1 کاسه استیل ضد زنگ ، 1 دفترچه راهنمای کاربر چینی ، 1 کابل.
]]>
خرید اینترنتی ژامبون ساز پلین 2019-06-28T03:31:21+01:00 2019-06-28T03:31:21+01:00 tag:http://www.ham-maker.ir/post/1 ژامبون ساز خانگی پلین به همراه گارانتی شرکتی در بسته بندی اورجینال در نمایندگی توزیع. در برخی محصولات غذایی صنعتی، مواد نگهدارنده برای ماندگاری طولانی تر ،و مواد افزودنی جهت بهبود طعم و رنگ مورد استفاده قرار میگیرند . یکی از غذاهایی که مصرف آن از نگرانی همیشگی خانواده هاست فراورده های گوشتی صنعتی ( سوسیس، کالباس  و …) است . ولی به دلیل جذابیت و طعم این محصولات معمولا والدین نمیتوانند از مصرف آنها چشم پوشی کنند برای حل این مشکل ما به شما ژامبون ساز خانگی پلین را پیشنهاد میکنیم ژامبون ساز خانگی پلین به همراه گارانتی شرکتی در بسته بندی اورجینال در نمایندگی توزیع. در برخی محصولات غذایی صنعتی، مواد نگهدارنده برای ماندگاری طولانی تر ،و مواد افزودنی جهت بهبود طعم و رنگ مورد استفاده قرار میگیرند . یکی از غذاهایی که مصرف آن از نگرانی همیشگی خانواده هاست فراورده های گوشتی صنعتی ( سوسیس، کالباس  و …) است . ولی به دلیل جذابیت و طعم این محصولات معمولا والدین نمیتوانند از مصرف آنها چشم پوشی کنند برای حل این مشکل ما به شما ژامبون ساز خانگی پلین را پیشنهاد میکنیم


ژامبون ساز خانگیبا دستگاه ژامبون ساز خانگی پلین انواع ژامبون های گوشت و مرغ ساده یا مخلوط با سبزیجات دلخواهتون رو هر وقت اراده کنید با طعم های متنوع در منزل به راحتی بدون مواد نگهدارنده مضر درست کنید .

قیمت ژامبون ساز پلین

ژامبون ساز خانگی ابداعی فوق العاده که با مکانیزم شگف انگیز آن مخلوط گوشت و مرغ را کاملا فشرده میکند و بعد از پخت بصورت یک تکه و یک دست به شما تحویل میدهد . با این دستگاه انواع ژامبون های گوشت و مرغ ساده یا مخلوط با سبزیجات دلخواهتون رو هر وقت اراده کنید با طعم های متنوع در منزل به راحتی بدون مواد نگهدارنده مضر درست کنید .


طرز تهیه ژامبون
]]>